Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së mediave. Por së fundi moderatorja zbuloi se vera nuk është stina e duhur për të, për gjetjen e dashurisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ish-velina u shpreh se nuk ka mundësi të flirtojë me djem, pasi shkon në gjiret ku nuk ka njerëz kur del me shoqërinë. Ndërsa kur shkon në plazh me familjen zgjedhin vendet ku nuk ka rini. Megjithatë, ajo shtoi se flirtimet e verës nuk i mendon si diçka serioze dhe janë të shkurtra. “Unë nuk flirtoj dhe nuk njoh njerëz në verë, për arsye se jam në këto gjiret që s’ka njerëz.

Moderatorja gjithashtu në rrjetet sociale poston gjithmone foto nga perditshmëria e saj ku tregon format e saj seksi. Së fundmi Alesia është shfaqur ne stili Baywatch, ku me një kostum plazhi trupor mban në dorë një komardare shpëtimi, njësoj si dikur Pamela Anderson në filmin e famshme, ku shfaqej nen petkun e rojes bregdetare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: