TURQI

Almeda Abazi do të bëhet nënë për herë të dytë! Lajmi i pritjes së ëmbël është publikuar nga vetë ish-missi shqiptar. “Bebi numër 2 është duke u rritur. Mezi po presim të të njohim bebi jonë”.

Kujtojmë se, dyshja 1 vit e gjysmë më parë, në maj të 2019-ës u bënë prindër të një djali për herë të parë, Efehan. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman e kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në shkurt të vitit 2017 në Los Angeles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb