Bukuroshja e ringut, Apolonia Levelin, nuk nguron të publikojë fotot e saj të nxehta në rrjetet sociale.

23-vjeçarja e cila është bërë e famshme në ndeshjet e boksit, ka postuar së fundmi disa foto të nxehta ku nxjerr në pah gjoksin e saj bombastik, ku dhe shkruan: Ishte një ditë e bukur.

Apolonia është gjithashtu pjesë e platformës me pullë të kuqe, “Onlyfans”.

12
12

24

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb