BREZOVICË

Ndarja e parakohshme nga jeta e zv.ministrit të Diasporës dje në Kosovë ka tronditur mbarë opinionin publik.


Në shenjë përkujtimi, miq, shokë, të afërm e shumë qytetarë kanë formuar emrin e tij në pikën turistike të Brezovicës, aty ku pasioni për skijimin e “takoi” me vdekjen djalin e Nexhat Dacit, Arianin.


Fotoja e mëposhtme tregon qartë se humbja e Arianit ka shkaktuar mërzi shumë të madhe jo vetëm tek familjarët, por kjo është reflektuar gjithashtu edhe në rrethin e tij shoqëror. Një ortek në pikën turistike i mori jetën 40-vjeçarit duke lënë pas kështu gruan dhe dy fëmijët.


Auto Untitled 181548613553
Auto Untitled 181548613553

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb