TIRANE

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja e njohur ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion 2020 me këngën ‘Fall from the sky’.

Këngëtarja prej disa ditësh ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto me bikini, ku shfaqet shumë sensuale duke i lënë ndjekësit me gojë hapur.

Ndërsa ditën e sotme Arilena ka postuar një fotë në Instagram, ku shfaqet e veshur me një palë pantallona dhe xhaketë blu, ndërsa ajo që tërhoqi vëmendjen ishte se këngëtarja nuk kishte  veshur reçipeta.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: