Mes futbollistëve që janë grumbulluar, duket se nuk ka rënë një sy më i vogli prej tyre. Quhet Ramën çepele dhe luan me Interin.

Presidenti i FSHF, Armand Duka ka publikuar dy foto, atë të disa viteve më parë kur çepele ishte i vogël dhe bënte tifo për Odise Roshin.

Kurse sot ata kanë fatin të jenë në një skuadër në kombëtaren shqiptare. çepele është aktivizuar edhe me kombëtares u-17 italiane, por ai ka zgjedhur Shqipërinë dhe do jetë nën urdhërat e trajnerit Edy Reja.

”Talenti shqiptar Ramen Çepele dikur tifoz i Odise Roshit sot shok skuadre.”- shkruan Duka.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb