TIRANË

Këto janë pamjet që vijnë nga vendi i ngjarjes, ku u vra një 35-vjeçar ende i pa identifikuar. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb”, nga gazetarja Klodiana Lala, shihet një autoambulancë dhe ndërkohë disa policë.

Vlen të përmendet se ngjarja ka ndodhur në rrugën dytësore Tiranë-Durrës. Fillimisht sipas raportimeve policia ka dyshuar se i riu ka pësuar aksident, pasi trupi i pajetë i tij ishte në mes të rrugës.

Por teksa ka kryer inspektimet më të detajuara ka dalë në përfundimin se ndaj tij ishte kryer atentat, faktuar kjo nga gjetja e gëzhojave në vendngjarje.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb