KAMËZ

Një automjet tip ‘Benz’ është përplasur me një urban të linjës Kamëz- Vallias pranë kryqëzimit të ‘Lleshajve’ në rrugën ‘NATO’ duke përfunduar më pas në kanal.

Gazetari Kelment Baçi raporton se nga aksidenti ka vetëm dëme materiale dhe jo të lënduar dhe pse automjeti i cili përfundoi në kanal ka rrezikuar shumë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb