KOSOVA

Avdullah Hoti po shkon sot drejt Kuvendit të Kosovës për të dalë nga aty si kryeministri i ri.

Sot mbahet seanca e jashtëzakonshme në Kuvend ku do të votohet qeveria e re ose jo. Avdullah Hoti është i propozuari nga LDK si kryeministër.

Por sot ai është parë të shkojë në Kuvend më këmbë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb