Avokati i mirënjohur shqiptar, Ilir Murati është bërë pjesë e LSI. Ai ka votuar sot në zgjedhjet e LSI teksa ish-deputeti Përparim Spahiu thotë se ai është anëtari më i ri i partisë.

Për më tepër Spahiu thotë se LSI tregoi edhe sot në kushte pandemie se gjen mënyrën për të qenë aktive.

Sipas tij ky është një mesazh angazhimi për shqiptarët e ndryshimin e madh në zgjedhjet e 25 prillit.

STATUSI NGA PËRPARIM SPAHIU
Mbylla sot zgjedhjet me anëtarin më të ri të LSI-së, Avokatin Ilir Murati.
LSI tregoi sot që edhe në kushte pandemie gjen menyrën për të qenë aktive dhe per te shprehur vullnetin e anëtarëve të saj, si mesazh angazhimi për të gjithë shqiptarët, për ndryshimin e madh në zgjedhjet e 25 Prillit.
#ShqipëriaShtëpiaJuaj
#BashkohuMeLsi
Laprakë 2020

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb