Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ndodhet në Washington ku mori pjesë në Forumin Parlamentar të Inteligjencës dhe Sigurisë.

Gjatë qendrimit në Washington Balla ka takuar ish-ambasadorin e SHBA në Shqipëri, Alexandër Arvizu.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla teksa ka ndarë një foto me ish-ambasadorin Arvizu shkruan: Një darkë shtëpie me një mik të vjetër dhe të mirë si Ambasadori Alexander Arvizu🙏

“Gjatë qëndrimit në Washington, një darkë shtëpie me një mik të vjetër dhe të mirë si Ambasadori Alexander Arvizu🙏”, shkruan Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb