Mario Balotelli nuk është kthyer në formë vetëm në fushë, ai është formë edhe jashtë saj, pikërisht në jetën private. Futbollisti po bën gola edhe në jetën private, pas golave të shumtë për klubin francez Nice. Sipas revistës së njohur italiane, “Chi”, Balotelli është rikthyer me të dashurën e tij  , Fanny Neguesha. Dyshja rregullisht sigurohen që të takohen, por kanë vendosur që për momentin lidhjen e tyre ta mbajnë sekret.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: