Ajo sapo ka publikuar këngën e saj të re ‘Say me Name’, një bashkëpunim me David Guettan dhe J Balvin, e cila është pritur shumë mirë nga fansat e saj duke marrë miliona klikime.

Bebe Rexha këngëtarja me origjinë shqiptare së fundmi, ka qenë e ftuar për një intervistë në ambientet e NRJ Radio në Paris të Francës, ku ka folur për karrierën e saj.

Në hyrje të godinës Bebe është fotografuar nga fotografët, duke treguar mbathjet poshtë pantallonave trasparente.
Ka qenë vetë Bebe që në Instagram ka komentuar veshjen e saj dhe foton: “Nuk e kisha idenë se këto gjëra do të shiheshin”, duke u ndjerë në siklet për këtë fakt.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb