Është përfolur shumë kohëve të fundit se Belen Rodriguez dhe i dashuri i saj piloti Andrea Iannone presin një fëmijë megjithatë deri tani asgjë e konfirmuar nga çifti.

Belen ndër të tjera në rrjetet sociale ka mahnitur sërish fansat e shumtë me fotot e saj sensuale të realizuara për ‘Jadea’, e cila ka dashur ta rikonfirmojë si imazhin e saj.

Me bikini, pantallona të shkurtra apo veshje Intime showgirli argjentinas mbetet seksi dhe joshëse.
(da.xha/BalkanWeb)
Belen-testimonial-intimo-Jadea-5

Belen-testimonial-intimo-Jadea-4

Belen-testimonial-intimo-Jadea-2

Belen-testimonial-intimo-Jadea-3

Belen-testimonial-intimo-Jadea

Belen-Rodriguez-testimonial-Jadea

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-5

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-4

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-3

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-11

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-2

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-1

Belen-Rodriguez-testimonial-pigiama-Jadea-8

Belen-testimonial-intimo-Jadea-6

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: