Magjia i është besuar vetëm një kopse. Kështu Bella Hadid mban të mbërthyer miliona fansa, me një foto të postuar në Instagram.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Modelja ndan një seri fotosh dhe një video super seksi, e veshur me një këmishë plotësisht të zbërthyer dhe e mbajtur vetëm me një kopse në lartësinë e gjoksit.
Dekolteja bombastike është gati të shpërthejë dhe fansat ndjekin me kureshtje që modeles do t’i zbulohet gjoksi.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb