Luzerner Beer, një kompani zvicerane e birrës, ka hedhur në treg prodhimin e saj më të ri me ambalazhim shumë të veçantë, simbolin e shqiponjës.

E gjitha në nder të dy futbollistëve shqiptarë, Xhakës dhe Shaqirit, të cilët golat e tyre i festuan me simbolin që bëri shumë bujë në arenën ndërkombëtare.

birra-2-470x285

Një gjetje e veçantë e cila premton të ketë sukses. Kjo edhe për shkak se pritet të konsumohet shumë nga shqiptarët në Zvicër të cilët nuk janë të pakët.

birra 1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb