Ish-banori i Big Brother Vip II, Luiz Ejlli u bë shumë shpejt një nga personazhet më të dashur për publikun, që prej hyrjes së tij në reality show. Edhe pse spektakli ka mbaruar që në maj, popullariteti i tij vijon të jetë i njëjtë.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto në Instagram nga një lokal ku po konsumon kafe. Një lokal ka personalizuar biskotat me emrin e këngëtarit. “Luiz Ejlli lind, nuk bëhesh”, shkruhet mbi biskotë.

Por, Luizi ka një pakënaqësi, pasi “i kanë vendosur datë skadence”, që nënkupton se mbase fama e tij do të zbehet. Ka qenë vetë Luizi, i cili ka ndarë një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku shkruan se “Nuk më pëlqen sepse i kanë vendosur datë skadence”.

839453c8 Bd11 4c2a Acec F631cc5d1ea7 709x1536
839453c8 Bd11 4c2a Acec F631cc5d1ea7 709×1536

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb