Në fund të këtij sezoni, pritet të “shpërthejë” një vals trajnerësh, pasi janë disa teknikë të rëndësishëm që pritet të ndryshojnë ambient, ndërsa të shumë janë edhe ata që sezoni i ri i gjen të papunë.

Një pikëpyetje e madhe është e ardhmja e Carlo Ancelottit, me italianin që dëshiron të vijojë karrierën e tij në krye të Real Madrid, por në të njëjtën kohë Brazili qëndron në dritare.

Aaaaa
Aaaaa

Nga Argjentina bëjnë me dije se nëse Ancelotti largohet nga Real Madrid, presidenti Perez ka përzgjedhur Mauricio Pochettino-n si pasuesin e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb