Këngëtarja 30 vjeçare, Bebe Rexha ka një shtëpi piktoreske në Hollywood Hills, Calif.

Ylli i “Meant to Be” e bleu shtëpinë në vitin 2018 me një çmim prej 2,072,000 dollarë.

Oborri në natyrë është i mjaftueshme për t’i bërë mysafirët të ndjehen komod. Nga pishina luksoze e deri tek pamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, ky oborr i shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e privatësisë së artistes.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjes, e cila ka një oxhak të madh arreduar me dru në tavan.

Dhoma e gjumit master përmban edhe një ambient të këndshëm për lexim, dy dollapë të mëdhenj dhe një banjë-si spa. Me dushin e tij me avull dhe vaskën, dhoma ka gjithçka që këngëtarja ka nevojë pas një dite të gjatë pune. Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb