Burreli do të sfidojë sot Lushnjen në transfertë në stadiumin “Roza Haxhiu”, në orën 15:00, në ndeshjen e prapambetur të javës së parë të Kategorisë së Parë.

Skuadra matjane ka zgjedhur të drekojë përpara kësaj ndeshjeje të rëndësishme në ambjentet e “Prestige Resort” në Golem.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ekipi i drejtuar nga Renato Hoti ka zgjedhur ambjentet e mrekullueshme të “Prestige Resort” përpara këtij dueli të rëndësishëm ndaj skuadrës së Lushnjes duke shijuar menynë e restaurantit në resortin më luksoz në Shqipëri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb