Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, për momentin është ndër më pëlqyerat.

Ajo është aktive në rrjete sociale, teksa ndan video dhe imazhe nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune është shfaqur mjaft joshëse para kamerës.

  • foto galeri
  • foto galeri

E veshur me një fustan të zi, këngëtares i janë theksuar linjat e bujshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

“Sa e madhe është dashuria jote për mua”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se “Vuj Vuj Vuj” është projekti i saj i fundit që erdhi si ‘remix’, me protagonist komedianin Miran Ramadani.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb