Mbrëmjen e djeshme blogerja Armina Mevlani kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Të shumta ishin postimet e vipave të ftuar në dasmë, ku duket se është zbuluar dhe kodin e veshjes.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara, kryesisht vipat kanë zgjedhur të vishen me ngjyrë të zezë, një ngjyrë që tregon mjaft mirë elegancën. Personazhet e njohura femra kishin vendosur që të visheshin me fustane të zi, duke të guximshëm e diku elegant.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mes këtyre personazheve ishin Rudina Hajdar, Olta Gixhari, Agnesa Vuthaj, Dalina Buzi, Amarda Toksa, Erla Mëhilli, Floriana Garo, Albana Vokshi dhe shumë të tjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb