David Beckham është me pushime në Venecia me fëmijën e tij të tretë, Harperin e vogël dhe i dërgon mamit Viktoria disa foto me të bijën në gondolë, në rrugë, teksa hanë akullore. Një video e xhiruar nga ish-futbollisti me vogëlushen e tij i shfaq ata duke shijuar një akullore dhe ai thotë Harperit të mos i thotë mamasë se është ora 9 e mëngjesit dhe të dy babë e bijë e kanë tepruar me ëmbëlsirat.

Përqafime dhe buzëqeshje mes te dve, Beckham është një baba i dashur dhe i vëmendshëm, që e bën vajzën e tij të vogël të ndihet si një princeshë e vërtetë në lagunë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ata hipin në një gondolë si dy të rritur, shëtisin nëpër rrugët e qytetit dhe bëjnë selfie të lumtura, por edhe bëjnë shaka. Pastaj në mbrëmje vishen dhe vrapojnë në mbrëmjen sociale. Davidi e do Italinë dhe sapo të mundet i lejon vetes disa ditë relaksi në vendin e bukur. Këtë herë ai ka bërë disa mini-pushime me Harper dhe mesa duket i ka pëlqyer shumë vajzës së tij.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb