Demi Rose ka goditur sërish me një imazh nga plazhi. Modelja seksi ka pozuar në një mjedis tropikal duke treguar që gjendet në Ibiza. 25 vjeçarja kishte të veshur rroba banje mahnitëse që i nxirrnin në pah linjat bombastike.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo mori vëmendjen me këmbët seksi, të cilat i kishte vendosur njëra mbi tjetrën duke mbuluar pjesët intime.
Këtë paraqitje e kombinoi me një kapelë të cilën e vendosi mbi gjysmën e fytyrës së saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb