DURRËS- BalkanWeb siguron fotot e para nga shtesa në pallatin ku, sipas denoncimit të Flamur Balës, po ndërton pa leje ish-deputetja e PS-së, Esmeralda Shkjau.


Në fotot e siguruara për BalkanWeb nga gazetarja Klodjana Haxhiaj, shihet një shtesë prej druri në katin e gjashtë dhe të fundit të pallatit ku jeton ish-deputetja, sipas fqinjit.
shpia e shkjaut3


shtepia e shkjaut2


shteopia e shkjaut ne durres

shtepia e shkjaut

denoncuesi i shtepise se shkjaut

denoncuesi i shkjaut
“Njoftova gjithë institucionet, shkoi atje edhe IKMT-ja e cila ndërpreu punimet”,- tha Bala për “BalkanWeb”.

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb