Hapet resorti më i ri në Shqipëri. Një tjetër destinacion për pushuesit në bregdetin e Adriatikut në Golem, resorti i ri është pjesë e hotel Prestige në Tiranë.

I ndërtuar nën hijen e pishave madhështore dhe mes gjelbërimit, te ish-MakAlbania, “Prestigj Resort” ka 3 pishina.

Ajo që e bën të veçantë këtë resort të ri, është fakti që njëra prej pishinave për pushuesit është me ujë deti.

Në këtë resort pushuesit mund të marrin shërbime cilësore dhe të shijojnë panoramën e mrekullueshme të lindjes dhe perëndimit të Diellit në Adriatik.

makalbania 4

makalbania 2

makalbania 3

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb