TIRANË

Digjet një makinë në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë qendrës “Kristal”, teksa nuk ka persona të lënduar. Mjeti tip “Benz A Class”, me targa AA 110 GT është përfshirë nga flakët dhe me gjithë ndërhyrjen e zjarrikësve është djegur plotësisht.

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një defekti elektrik. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. (Foto: LSA)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Informacion paraprak
Më datë 02.03.2021, rreth orës 10:50, në rrugën “Merdar Shtylla”, si pasojë e një difekti të batërisë, ka marrë flakë mjeti me drejtuese shtetasen E. G., dhe për pasojë janë dëmtuar pjesërisht dhe 2 mjete të tjera të parkuara. Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: