Diletta Leotta, gazetarja e DAZN, ka nisur pushimet menjëherë pasi Serie A uli siparin.

Bukuroshja italiane, si gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e sajë disa nga momentet gjatë pushimeve.

Biondja bukuroshe ka zgjedhur plazhet e Sicilisë për të pushuar, së bashku me peizazhet fantastike, Diletta vë në pah edhe “asetet’ e sajë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Diletta si gjithnjë duke shumë në formë, e kuruar në çdo detaj.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb