Kryeministri Rama ka rinisur takimet në ditën e dytë të tij në Kosovë. Rama ka takuar Isa Mustafën dhe duke publikuar një foto e ka shoqëruar atë me një shkrim të shkurtër.

Rama thoët se është me kreun e LDK, Isa Mustafën në Prishtinë. Kjo pritet të jetë dita e fundit e Ramës në Kosovë.

Vizita erdhi pas aktakuzave nga Thaçit e Veselit nga Prokuroria Speciale e Hagës të cilat Rama i quajti baltë ndaj gjithë shqiptarëve.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

????NË PRISHTINË – Me Isa Mustafën,
Kryetarin e Lidhja Demokratike e Kosovës

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb