Kjo e shtunë për deputetin e PS-së Ervin Bushati është festë, pasi përkon me ditëlindjen e tij. E për t’ja bërë ndryshe këtë ditë, kryetari i bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj i ka bërë një suprizë kolegut të tij socialist, që sot feston 45-vjetorin e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Siç shihet dhe në foto, teksa në duar mban një tortë, Veliaj suprizojnë Bushatin bashkë me 3 djemtë e këtij të fundit që kanë shkuar për të uruar babain e tyre.

Madje qirinjtë e tortës Bushati i ka fikur bashkë me 3 fëmijët e tij.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb