Të gjithë kemi pritur me kërshëri e shijuar filmat ku pjesë e tyre ishin aktorët Glodie Hawn, Sharon Stone, Mel Gibson, Michael Douglas dhe Michelle Pfeiffer.

Ne i kemi adhuruar këto aktorë për rolet e tyre epike dhe talentin në kinematografi, por me siguri shumë pak kujtojnë se si këto aktorë, tashmë yje të Hollivudit, dukeshin në fillimin e karrierës së tyre.

Disa dukeshin me të vërtetë ndryshe, por të tjerë, e kanë transmetuar atë stil e sharm deri në ditët e sotme.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb