Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Dua Lipa ka provokuar në postimin e fundit fansat dhe gjithë ndjekësit.

Lipa është shfaqur duke mbajtur gjoksin me duar dhe me pjesën tjetër të sipërtrupit të zhveshur.

Në pah i ka dalë dhe barku i tonifikuar prej palestrës. Lipa është një nga këngëtaret në gjithë botën më të famshme edhe pse vetëm 25 vjeç.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb