Ish-kryeministrit britanik Tony Blair ka zhvilluar sot një takim me zëvendëskryeministrin Arben Ahmetaj. Ka qenë ky i fundit që ka publikuar foton në rrjetet sociale ku shihet me ish-zyrtarin e lartë britanik.

Ahmetaj ka pritur në zyrë Blair, por nuk dihen detaje nga takimi në fjalë.

“📸Me ish-Kryeministrin britanik dhe mikun e mirë Tony Blair”, shkruan Ahmetaj, ndërsa në foton e postuar shihet zëvendëskryeministri dhe Blair shumë miqësor.

Capture

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: