TIRANE – Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eli Fara dhe vajza e saj kanë një lidhje shumë të veçanë mes njëra tjetrës. Eli Fara ka treguar gjithmonë se vajza e saj, Marina, është gjëja më e shenjtë për të.
-640-0-5ad8dfef04974
Është vajza e vetme e Elit e për më tepër gjatë gjithë kohës ato kanë qenë bashkë dhe kanë një lidhje shumë të ngushtë. Madje ato nuk duken as si nënë e bij por si dy motra.

Ditën e sotme Eli Fara ka postuar një nga foto shumë të ëmbël me vajzën e saj. Fotja duket se është shkrepur shumë vite më parë kur Marina ishte ende një vogëlushe. Në të shihet Eli Fara duke e puthur në buzë Marinën e vogël teksa e thërret me një emër të veçantë “Marushka”.
“Marushka ime e vogël. Jeta ime”, shkruan këngëtarja krah fotos që ka tërhequr menjëherë vëmendjen.

Marushka ime e vogel ❤️Jeta ime! @marinafara.official

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on


(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: