Ish-deputeti Mark Frroku u lirua nga burgu rreth dy javë më parë. Vendimi u dha nga Gjykata e Fierit, por lirimi u bë me kusht. Frroku është dënuar për fshehje të pasurisë dhe ndërtim të paligjshëm.

Dënimi i tij nga Gjykata e Tiranës ishte me 7 vite dhe 5 muaj burg, ndërsa Apeli e uli dënimin në 6 vite. Aktualisht, Frrokut i kishte mbetur edhe 1 vit burg, prandaj Gjykata dha vendimin për lirim me kusht.
p22

p23
Ndërkohë, vetëm pak ditë më parë, paparazzi ynë e ka fotografuar duke dalë nga hotel “Rogner”, i shoqëruar nga një person i panjohur. Në hyrje të hotelit e priste makina e tij luksoze. Edhe pse ka bërë disa vite burg, Frroku dukej shumë mirë fizikisht, a thua se ka qenë me pushime dhe mbi të gjitha, kishte një pamje të qetë dhe të relaksuar.
Burimi: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/mark-frroku-shfaqet-per-here-te-pare-duke-dale-nga-hoteli-luksoz-qe-kur-la-qeline-e-burgut/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: