TIRANE

Vetëm pak minuta pasi 2019 mbërriti edhe në Shqipëri, kryeministri Edi Rama, nuk ka lënë pas dore edhe rrjetet sociale. Një postim familjar, që shumëkush ka zgjedhur për të uruar Vitin e Ri, është postuar edhe nga kreu i qeverisë.

Duke e quajtur ‘ foto e ditës’ Rama ka zgjedhur të postojë një foto familjare, ndërsa shihet krah bashkëshortes së tij, Linda Rama, ndërsa më i llastuari duket të jetë i vogli i familjes, Zaho, i cili tashmë është rritur mjaftueshëm dhe familjarët nuk janë më aq fanatikë në ruajtjen e imazhit të tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: