TIRANE

Ledri Vula dhe Sara Hoxha, çifti shumë i dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër të një vajze për herë të parë.

Blogerja së fundmi ka treguar se gjatë këtyre muajve ka një uri të paparë dhe këtë nuk ka nguruar ta ndajë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Me anë të një postimi Sara ka zbuluar ushqimin e preferuar të saj dhe të bebushes, dhe janë pikërisht ushqimet “Fast Food”.

Në foton e publikuar në Instastory, Sara shihet teksa shijon një burger me patate, teksa ka shkruar: Bebi e do, jo unë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: