Erjona Sulejmani ka thyer të gjitha parashikimet. Së fundmi, bukuroshja e njohur ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku duket tejet e nxehtë. Në përshkrimin e fotos, Sulejmani nuk preferon të shkruajë diçka, por thjeshtë e shoqëron me emoji.

Ish partnerja e lojtarit Blerim Dzemaili tregon anën e saj sensuale dhe bën për vete fansat, duke treguar asetet e saj provokuese. Sa i përket reagimeve, kanë qenë të shumta dhe mund të përmendim pothuajse 12 mijë pëlqime. “Seksi”, “zjarr”, “Flakë” dhe “Waw” ishin vetëm disa nga komentet që na ranë në sy.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb