TIRANË

Tirana ka lënë pas shirat dhe këtë mbrëmje është përfshirë nga mjegulla, një fenomen i pazakontë për kryeqytetin.

Prej fillimit të janarit jo vetëm kryeqyteti por gjithë Shqipëria janë përfshirë nga moti i ftohtë dhe nga kjo ka ardhur edhe mjegulla e sotme.

Nga pamjet që siguron Balkan Web duket se si kryeqyteti është përfshirë nga mjegulla që ka ‘zbardhur’ Tiranën këtë mbrëmje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb