Jennifer Lopez është e njohur në gjithë botën për format e dëshiruara trupore. Këngëtarja dhe aktorja ka shumë vite që është veçuar për asetet në pjesën e pasme të fizikut të saj, prandaj në momente të caktuara ajo vendos t’i vë në plan të parë. Ashtu ka ndodhur edhe gjatë publikimit të një fotografie të realizuar nga Dita e të dashuruarve kur 47-vjeçarja ka treguar të pasmet.

“Për mbrëmjen e kaluar… Veshja për Valentin. Padyshim e kuqe”, ka shkruar J.Lo në përshkrimin e fotografisë. Brenda një ore, fotografia i ka marrë gjysmë milioni pëlqime, ndërsa personazhe shumë të njohura e kanë pëlqyer këtë imazh.

Në mesin e tyre është edhe Cristiano Ronaldo, i cili duket se sapo e ka përfunduar ndeshjen në Ligën e Kampionëve e ka hapur Instagramin dhe ka zgjedhur ta pëlqejë menjëherë fotografinë e Lopez.

(BalkanWeb)

cristiano

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb