Aktori i njohur Al Pacino, i cili është përfolur shumë për lidhjen e tij me modelen Lucila Sola, 29 vjet më e re se ai, është sfaqur në disa skena të “nxehta” me të dashurën e tij. Diferenca në moshë nuk e pengon çiftin që të kenë një jetë pa komplekse dhe të lumtur. Së fundmi, ata janë fotografuar nga paparacët gjatë pushimeve të tyre në Meksikë. Ai dukej vërtet i lumtur pran bukuroshes me bikini, duke dhuruar edhe skena të nxehta, ku  nuk nguronin t’i jepnin puthje njëri-tjetrit.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: