Erzeni pret Laçin në Durrës për sfidën e javës së pestë të Superiores.

Prezent në shkallët të stadiumit “Niko Dovana” ishte dhe trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, së bashku me stafin e tij, për të ndjekur sfidën.

“Panorama Sport” ka mundësuar pamje të trajnerit të Kombëtares i cili shfaqet në stadium, për të ndjekur sfidën e surprizës të këtij sezoni, Erzenit me Laçin.

Paa
Paa

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: