Këngëtarja me me origjinë shqiptare Eleni Foureira, duket se nuk njeh moshë. Së fundmi ajo

ka pozuar e veshur me një pantallona të shkurtra të bardha, të kombinuara me një brinjë të lartë nudo dhe zinxhirë ari rreth qafës. Flokët i binin lirshëm mbi supet e saj, ndërsa ajo shmangte plotësisht grimin.

 

https://www.instagram.com/p/CSHRUstKRNt/

34-vjeçarja me origjinë nga Fieri ka mbledhur mijëra pëlqime me foto që nxjerrin në pah format e saj perfekte.

 

Ajo ka rikthyer tendencat e viteve ’80 dhe ’90 me rrobat e banjës që shkojnë lart në ijet duke krijuar imazh provokues.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb