TIRANE

Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 3 qershor. Që prej ardhjes në jetë të vogëlushit, Krid jeta e tyre ka ndryshuar totalisht.

Si Klea dhe Elgiti kanë ndarë shpejt në rrjetet sociale momentet më të ëmbla me vogëlushin e tyre, Krid. Një prej këtyre momenteve Doda ka vendosur ta bëjë tatuazh në trupin e tij, duke e përjetësuar përgjithmonë atë kujtim.

Ai ka bërë tatuazh një prej fotove që e ka ndarë dhe me ndjekësit në ‘Instagram’, ku shfaqet gjatë perëndimit të diellit me të birin në krahë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb