TIRANE

Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte mes urimeve të shumta dhe urimi i bashkëshortit të saj, Gjiko.

Ky i fundit postoi një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ndërsa bashkangjitur shkruan: “Urime ditlindja gruja jem, Shote galica jem. Ty tkom sa nje ushtri, s’ka lufteqe se fitojme, TE DU”.

Para Gjikos, Elitën e uroi edhe vjehrra e cila shkruante: “Qofsh e lumtur përjetë nuse”. Në shkurt, Elita dhe Gjiko u bënë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb