TIRANE

Elita Rudi do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo dhe këngëtari Gjiko u bënë prindër për herë të parë rreth 2 vite më parë, por duket se çifti ka zgjedhur që të zgjerojë familjen e tyre.

Vetë moderatorja nuk ka zgjedhur të reagojë lidhur me këto lajme, megjithatë në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë fotot e saj me barkun e rrumbullakosur.

E tillë ka qenë edhe kjo foto, që vetë Elita ka postuar në Instagram, ku shfaqet me me bikini, por zonën e barkut ka zgjedhur ta mbulojë. Zëra pranë çiftit shprehen se prezantuesja është në muajin e katërt të shtatzanisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: