Cdo postim seksi i Emyli Ratajkoëski ngjall komente për ndjekësit e saj të shumtë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ajo e di mirë që ngacmon fantazinë e tyre duke publikuar foto të nxehta dhe duke treguar format e saj perfekte.

Topless, e veshur vetëm me mbathje dhe kapele, modelja provokon dhe josh fansat me foton e saj të re shumë erotike.
Emily mbulon me duar me duar gjoksin e saj të zbuluar dhe provokon imagjinatën e fansave ashtu si vetëm ajo di të bëjë. Një mjeshtre e vërtetë e topless, duke u bërë sërish protagoniste në rrjetet sociale.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb