Erald Qafa (Totilla) është 40-vjeçari që mbeti i vdekur pasi u aksidentua me një betoniere ndërsa i jepte motorit.

Ngjarja ndodhi pasditen e kësaj të shtunë në afërsi të TEG-ut, ndërsa fillimisht ai u dërgua në spital në gjendje të rëndë, ku më pas ndërroi jetë pas nuk mundi t’u bënte ballë plagëve të mara.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: