Këngëtarja shqiptare Enca njihet për provokimet e saj joshëse si dhe për format trupore sensuale.

Kësaj radhe ajo është rikthyer pasi theu këmbën dhe qëndroi për pak kohë me paterica.

Enca ka zgjedhur të ekspozojë format trupore teksa jep një ofertë. ‘’Të të puth pak? Të më puthësh shumë’’- shkruan Enca.

Ndërkohë ajo ka postuar plot 5 foto ku kërkon mendimin e fansave.

 

STATUSI NGA ENCA

Të të puth pak?
-Të më puthësh shumë?
(Sa me shume te besh sëipe, aq me e lumtur behem? 1,2,3,4 or 5?)

 

View this post on Instagram

 

-Të të puth pak? -Të më puthësh shumë? (Sa me shume te besh swipe, aq me e lumtur behem? 1,2,3,4 or 5?)

A post shared by ENCA (@enca) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb