Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca është e famshme jo vetëm për këngët dhe format e saj trupore bombastike, por edhe për stilin e saj të veçantë.

Brenda pak kohësh ajo ka ndryshuar tre herë ngjyrën e flokëve, fillimisht jeshile, pastaj të verdha dhe tani lejla.

Për më tepër me fotot e fundit ajo i kombinon me buzëkuq lejla dhe me bikini rozë si dhe duke ekspozuar gjoksin e saj.

Por Enca ka një pyetje për fansat lidhur me dy fotot ”1 apo 2?”. Kaq mjafton që në llogarinë e saj të ketë lumë komentesh.

 

View this post on Instagram

 

Its me…KING ENCA ? 1 apo 2?

A post shared by ENCA (@enca) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: